Lastriko

Od jakiegoś czasu zyskuje na popularności wystrój z lastryko. To nie jest najnowszy trend, który pojawi się w tym roku, ani nie zaniknie w najbliższym czasie. Dlaczego więc teraz o tym piszę?

Koniec roku to dla mnie czas, by spojrzeć wstecz na to, co poszło dobrze, co mogłem zrobić lepiej… i do czego dążę w nadchodzącym roku. Wykorzystanie lastryka jako elementu projektu należy do ostatniej kategorii, a ten post jest dla mnie przypomnieniem i inspiracją w takim samym stopniu, jak dla Ciebie.

Dekor z lastryko

Lastryko to materiał kompozytowy, który składa się z wiórów marmuru, kwarcu, granitu, szkła lub innego odpowiedniego materiału, zalewanych spoiwem podobnym do cementu. Dodatkowymi kruszywami, można dodać do masy przed zawiązaniem. Po utwardzeniu jest szlifowany i polerowany na gładko lub w inny sposób wykończony, aby uzyskać jednolitą teksturę.
Wygląd lastryka będzie zależeć od koloru wybranego materiału bazowego oraz rozmiaru, materiału i koloru wybranego dla frytek. Co sprawia, że ​​lastryko jest całkowicie konfigurowalne i oznacza, że ​​twoje lastryko będzie dla Ciebie całkowicie wyjątkowe.
Czy to nie sprawiło, że wystrój lastryko stał się jeszcze bardziej ekscytujący?
Pozwólcie, że przejdę do tego, jak można go używać, i zainspirujemy się wspaniałymi zdjęciami.

Podłogi z lastryko

Podłogi lastryko można wylewać na miejscu w dużych sekcjach, aby uzyskać niemal jednolite wykończenie.
W nowoczesnej przestrzeni z prostymi prostymi liniami lastryko dodaje ciekawości swoją wizualną fakturą.
W dekoracyjnej przestrzeni z wieloma kolorami i elementami lastryko jest przyjemne dla oka, tonując wszystko.Podczas gdy biel jest zawsze piękna,
możesz dodać odrobinę szarości lub beżu do podstawy, aby dopasować ją do swojego wystroju. Istnieje również możliwość wykonania lastryko w dowolnym jasnym kolorze.
Zmiana rozmiaru kamieni może znacznie zmienić wygląd lastryko, a więc i przestrzeń. Użycie mniejszych płatków w tym samym kolorze co podstawa zapewnia gładkie, jednolite wykończenie. Używanie większych kruszyw w kontrastujących kolorach sprawia, że ​​wygląda na bardziej zajętą ​​i może pięknie wyróżniać się na gładkim, monotonnym tle.

Lastryko na ścianach

Podobnie jak w przypadku każdej płytki lub kamienia, lastryko doskonale nadaje się również do okładzin ściennych.
Może być stosowany do okładania ścian w kuchni i łazience. Pięknie łączy się z neutralnymi i innymi kolorami.
Chociaż osobiście wolę lastryko z mniejszymi wiórami niż większe,
Widziałem również pięknie zaprojektowane przestrzenie z większym rozdrobnionym lastrykiem.

Liczniki lastryko

Jeśli chcesz tylko odrobinę lastryka w swoim pokoju, użyj go na blatach. Lastryko na blacie łazienkowym, kuchennym lub stole śniadaniowym nadaje przestrzeni niepowtarzalny wygląd. W barze może wyglądać super elegancko. Uwielbiam sposób, w jaki można dodać odrobinę koloru, aby pasował do wystroju tej przestrzeni. Widzisz, jak różowawa podstawa i zielono-złote chipy mogą ustawić tutaj schemat kolorów? Czy nie wygląda zachwycająco na tym blacie do jadalni? W rzeczywistości lastryko wyglądałoby równie pięknie na konsolach, tablicach, czy biurkach. I z pewnością jest łatwiejszy w utrzymaniu niż drewniany blat.

 

Schody z lastryko

Lastryko to trwały materiał, dzięki czemu idealnie nadaje się do miejsc, w których stopy są wysokie, takich jak schody. W przeciwnym razie lastryko można łączyć z materiałami takimi jak marmur, granit lub drewno i używać go tylko na pionach. Lub ułóż go na całej klatce schodowej. Możesz bawić się wyglądem, używając lastryka, aby był lekki i ładny. .. lub rustykalne i przemysłowe.
Wygląda uroczo z zakrzywionymi liniami i nutą złota. I nowocześnie, w połączeniu z jednolitym kolorem i prostymi liniami.

Tapeta

Są też krótkie, proste pomysły na dekoracje lastryko dla tych, którzy chcieliby mieć wykończenie w swoich domach bez robienia niczego trwałego.
Tapeta to szybki i łatwy sposób na zrobienie tego. Miękkie pastele można łatwo dopasować do sypialni i przestrzeni osobistych, podczas gdy neutralne mogą wyglądać lepiej w bardziej formalnych obszarach.

Akcesoria

A ponadto dostępnych jest tak wiele akcesoriów dekoracyjnych lastryko.
Donice na balkon lub blaty. Lampy stołowe i świeczniki na podgrzewacze. Zestawy kąpielowe i zasłony prysznicowe do łazienek. Miękkie meble, takie jak poszewki na poduszki i maty łazienkowe.
To dużo dekoracji lastryko do wyboru i nie mogę się doczekać, aby już zacząć.

OSTATNIE POSTY

Rośliny w domu

nasz osobisty ranking roslin domowych Zgodnie z naszą ostatni ą zapowiedzią, przechodzimy do tematu, który ostatnio jest bardzo bliski naszemu sercu, czyli roślin w domu;) Zalet posiadania roślinjest mnóstwo, więc tym bardziej cieszy nas fakt,

CZYTAJ DALEJ

Mała sypialnia dla dwojga

Powracamy do tematyki aranżacji niewielkich przestrzeni. Dzisiaj zajmiemy się kwestią ciasnej sypialnii. Pamiętajmy, że dysponując niewielkim metrażem, nie musimy rezygnować z jego funkcjonalności i estetyki. Dobrze przemyślany projekt wnętrz, zapewni Wam wygodę użytkowania, nadając mu

CZYTAJ DALEJ